Έτοιμες οι σχολικές μονάδες να υποδεχθούν τους μαθητές της Γ΄ Λυκείου
Ο Δήμος Δελφών διαμέσου των Σχολικών του Επιτροπών, ενόψει της επιστροφής των μαθητών στις σχολικές αίθουσες, έχει ήδη μεριμνήσει ώστε να καλυφθούν όλες οι ανάγκες των σχολείων σε αντισηπτικά και μάσκες, και έχει ήδη φροντίσει να καθαρίσει και να απολυμάνει όλες τις σχολικές μονάδες.
Παραμένουμε σε εγρήγορση και είμαστε έτοιμοι να αντιμετωπίσουμε οποιαδήποτε ανάγκη χρειαστεί έως το τέλος της σχολικής χρονιάς. Ευχόμαστε ειδικά στους μαθητές της Γ΄ Λυκείου δύναμη και καλή επιτυχία στη διαδικασία των Πανελληνίων εξετάσεων.
Από το Γραφείο Δημάρχου
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…