έκκληση
Ο Ιατρικός Σύλλογος Φωκιδας και το Διοικητικό Συμβούλιο του κάνουν έκκληση ατο κόσμο κ ειδικά στην νεολαία της Φωκιδας να τηρήσει τα μέτρα ατομικής προστασίας του ΕΟΔΥ κατά γράμμα , να αναλογιστεί την ατομική ευθύνη, να σκεφτεί ευσυνείδητα για να μην πάρει διαστάσεις χιονοστιβάδας η εξάπλωση του κορονοιου στον νομο μας με δυσάρεστες συνέπειες για όλους!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…