Έκανε τη διαφορά
Έκανε τη διαφορά
Ο επικεφαλής της μείζονος μειοψηφίας κ. Λουκάς Αναγνωστόπουλος στη συζήτηση για το Τεχνικό Πρόγραμμα του δήμου έκανε τη διαφορά. Δεν το καταψήφισε. Απεναντίας προτίμησε να δηλώσει «παρών» που δε νοείται ψήφος και δε μετρά. Με τη στάση του έδειξε ότι διαφέρει από τις μικρές παρατάξεις που εκφράζουν τη διαμαρτυρία των δημοτών και ότι είναι μια παράταξη που ξέρει το δήμο και μπορεί να τον διοικήσει. Μπράβο του!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…