Home Δήμος Δελφών Όλος ο συνδυασμός της Λαϊκής Συσπείρωσης για το δήμο Δελφών
Δήμος Δελφών - 26 Απριλίου, 2014

Όλος ο συνδυασμός της Λαϊκής Συσπείρωσης για το δήμο Δελφών

Με αισιοδοξία για ένα πολύ καλό αποτέλεσμα  το οποίο απορρέει από το γεγονός τόσο του μεγαλύτερου αριθμού, σε σχέση  με τις προηγούμενες εκλογές, υποψηφίων για τα τοπικά συμβούλια όσο και από το ότι στα ψηφοδέλτια συμμετέχουν αρκετοί ηλικιακά νέοι και άφθαρτοι άνθρωποι καταθέτει σήμερα Σάββατο  στο πρωτοδικείο τους υποψηφίους της η Λαϊκή Συσπείρωση του δήμου Δελφών με υποψήφιο δήμαρχο τον κο Γιώργο Ιωσηφίδη.
Σύμφωνα με εκπροσώπους της παράταξης για πρώτη φορά  κατεβαίνουν υποψήφιοι στις Τοπικές Κοινότητες Αγίου Κωνσταντίνου,  Γραβιάς , Λιλαίας,  Μαριολάτας  κάτι που αποδεικνύει το καλό κλίμα που επικρατεί στην κοινωνία για το συγκεκριμένο συνδυασμό
.


Αναλυτικά όλος ο συνδυασμός της Λαικής Συσπείρωσης για το δήμο Δελφών

Εκλογική Περιφέρεια Άμφισσας
1. Αγγελέτος Αθανάσιος του Χαράλαμπου
2. Αναγνωστοπούλου Ασημίνα (Μένια) του Γεωργίου
3. Αναγνώστου Χαράλαμπος του Ηλία
4. Γκούμα – Μαυραειδή Ευσταθία του Γεωργίου
5. Γκούνη – Κόζαρη Αργυρώ του Ηλία
6. Ζωγράφος Νίκος του Δημητρίου
7. Καγκάλου – Παπαδήμα Βούλα του Ανδρέα
8. Καλαντζάκου Γεωργία του Δημητρίου
9. Καψάλης Τάσος του Ευθυμίου
10. Λαγγουράνης Κωνσταντίνος του Αναργύρου
11. Πρίπορας Παντελής του Θωμά
12. Τσάφος Λουκάς του Ηλία
13. Τσελέμπη – Σπανοπούλου Κική του Αριστείδη

Εκλογική Περιφέρεια Γαλαξιδίου
1. Ζάμπας Παρασκευάς του Ηλία
2. Λύτρας Παναγιώτης του Γεωργίου
3. Μπακάλης Κωνσταντίνος του Μηνά
4. Χωριανοπούλου Αλεξάνδρα του Αθανασίου

Εκλογική Περιφέρεια Γραβιάς
1. Γατη Ζωή του Στεφάνου
2. Καρακώστας Ιωάννης του Παναγιώτη
3. Παπαϊωάννου Αθανάσιος του Λουκά

Εκλογική Περιφέρεια Δελφών
1. Αγγελόπουλος Ευθύμιος του Νικολάου
2. Κόζαρης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
3. Κορίτος Δημήτριος (Μίμης) του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Δεσφίνας
1. Αγγελέτου Πετρούλα του Γεωργίου
2. Παρασκευάς Μπάμπης του Ιωάννη
3. Σαμουήλ Ιωάννης του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Ιτέας
1. Βασιλόπουλος Ανάγνος του Δρόσου
2. Βούλγαρης Ιωάννης του Ευθυμίου
3. Γιαννικούλης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
4. Γκούνη Ελένη του Λουκά
5. Κοτρώνης Ανδρέας του Αντωνίου
6. Λεοντίου Ευστάθιος του Χρήστου
7. Μωραΐτη Μίνα του Σπυρίδωνος
8. Παπαδόπουλος Αθανάσιος του Ιωάννη
9. Πολυζώης Ευθύμιος του Παναγιώτη
10. Τσελές Παναγιώτης – Μάριος του Αναστασίου

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιέων
1. Δροσοπούλου Ασπασία του Χρήστου
2. Μανδρέκας Χρήστος του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Παρνασσού
1. Αντωνίου Γεώργιος του Σκορδά
2. Αρβανίτης Δημήτριος του Θεοδώρου
3. Μουτσιανά Μαρία του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Δημοτική Κοινότητα Άμφισσας
1. Γεωργοσοπούλου Εύη του Ιωάννη
2. Καραπαναγιώτου Γιώτα του Νικολάου
3. Παναγιωτόπουλος Δημήτριος του Παναγιώτη
4. Παπούλια – Λαγγουράνη Αντωνία του Ευθυμίου

Δημοτική Κοινότητα Δεσφίνας
1. Κούκου Ελένη του Σωκράτη
2. Μακρή Γεωργία του Αναστασίου
3. Παππάς Ευστάθιος του Λουκά
3. Τρισπιώτης Νικόλαος του Ιωάννη

Δημοτική Κοινότητα Ιτέας
1. Κρομμύδας Νικόλαος του Κωνσταντίνου
2. Λεοντίου Ευδοξία του Ιωάννη
3. Μωραΐτης Σπυρίδων του Χρήστου

Τοπική Κοινότητα Αγίας Ευθυμίας
1. Μπαμπαγενές Γεώργιος του Αλεξάνδρου

Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου
2. Πρίπορας Βασίλειος του Χρήστου
Τοπική Κοινότητα Αγίου Κωνσταντίνου
1. Ψαρρός Γεώργιος του Ανασστασίου

Τοπική Κοινότητα Βουνιχώρας
1. Αναγνώστου Ευγενία του Ηλία

Τοπική Κοινότητα Γραβιάς
1. Μανανάς Γεώργιος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Δροσοχωρίου
1. Ρήγας Ευθύμιος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Ελαιώνα
1. Κωνσταντίνου Κωνσταντίνος του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Καστελλίων
1. Κοντολάτης Γεώργιος του Ευσταθίου
2. Κοτσίκη Πόπη του Παναγιώτη
3. Κουτρούμπας Σπύρος του Ταξιάρχη
4. Σκουρτιας Νικόλαος του Ανδρέα

Τοπική Κοινότητα Κίρρας
1. Λαμπρόπουλος Ιωάννης του Ασημάκη
2. Παπαδοπούλου Κωνσταντίνα του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Λιλαίας
1. Τσιάφας Νικόλαος του Δημητρίου
2. Τσιλίρη Ευσταθία

Τοπική Κοινότητα Μαριολάτας
1. Τσούνης Παναγιώτης του Κυριάκου

Τοπική Κοινότητα Μαυρολιθαρίου
1. Πυργολιού Ελισάβετ του Αποστόλου

Τοπική Κοινότητα Προσηλίου
1. Ανάγνος Γεώργιος του Αγγελάκη
2. Παπαδήμος Παναγιώτης του Ζήση

Τοπική Κοινότητα Σερνικακίου
1. Μανιτάρης Δημήτριος του Ηλία
2. Κοντογιώργος Ηλίας

Τοπική Κοινότητα Χρισσού
1. Γκούνη Χαρίκλεια του Λουκά
2. Φασούλης Αθανάσιος του Δημητρίου

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Check Also

Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά

Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…